breadcrumbs_revolution_theme

СИСТЕМА ЗНИЖОК ТА ЗАОХОЧЕНЬ

 

Подарункові сертифікати

Ви можете придбати подарункові сертифікати, самостійно вказавши номінал (діапазон від 300 до 1000 грн) та відправити сертифікат своєму другові на електронну пошту (лист буде містити спеціальний код). Після здійснення оплати за Сертифікат він активується і може бути використаний для отримання знижки. Подарунковим сертифікатом можна оплатити 100% вартості замовлення, але якщо номінал сертифікату перевищує цю знижку – залишок не пропадає, а залишається для майбутніх покупок! Подарункові сертифікати не підлягають поверненню. Подарунковий сертифікат не є іменним (його можна передарувати) та не має терміну дії. Придбати Сертифікати можна ТУТ.

 

Купони

Купони випускаються магазином у вигляді спеціального коду, який дає певні преференції при покупці. Це може бути % знижки, фіксована сума знижки чи безкоштовна доставка. Купони не можливо застосувати до акційних товарів. Також купони не сумісні із застосування бонусних балів, проте їх можна використовувати одночасно з подарунковими сертифікатами. Купони не є іменними, проте вони мають термін дії та обмежені у кількості застосувань. Купони можна отримати в обмін на бонусні бали (якщо така опція доступна у Вашому особистому кабінеті) та слідкуючи за акціями у соціальних мережах.

 

Бонусні бали

У якості системи заохочення магазин використовує бонусні бали, які нараховуються клієнтам і їх кількість та історію нарахувань чи списань можна переглядати у особистому кабінеті. Бонуси нараховуються за:

  • реєстрацію у магазині (базова ставка 50 бонусних балів);
  • купівлю товарів (базова ставка 3% від вартості товарів);
  • відгуки про товари (базова ставка 20 бонусних балів).

Ставки нарахувань можуть збільшуватись у періоди акцій.

1 бонусний бал = 1 гривня. За рахунок бонусних балів можна оплатити до 5% вартості покупки (отримати 5% знижку). Термін дії бонусних балів становить 365 днів з дати нарахування.

У особистому кабінеті можна обміняти бонусні бали на спеціальні купони.