breadcrumbs_revolution_theme

УМОВИ ДОСТАВКИ І ОПЛАТИ

Інтернет-магазин Naturehike Україна відправляє замовлення у населені пункти по всій території України, за винятком тимчасово окупованих Криму та окремих частин Луганської та Донецької областей. За бажанням покупця товар може бути відправлений службами доставки Нова Пошта та Укрпошта.

Оплату за товар і його доставку можна здійснити:

1. Кур’єру готівкою при зустрічі (м. Івано-Франківськ).

2. Платіжними картами Visa і MasterCard будь-якого банку України за допомогою сервісу WayForPay.

3. Шляхом грошового переказу на картку Приват чи Monobank (реквізити карток з’являться після заповнення усіх необхідних полів замовлення).

4. Післяоплатою (при отриманні посилок у відділеннях Нової Пошти).

5. Безкоштовна доставка (при здійсненні передоплати).

 

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС КОЖНОГО СПОСОБУ ОПЛАТИ

1. Готівкою:

Можлива безкоштовна адресна доставка по місту Івано-Франківськ (при замовленні товарів вартістю від 1000 грн).

2. Картами Visa і MasterCard за допомогою сервісу безпечних платежів WayForPay:

Оплата за допомогою платіжних карт Visa та MasterCard здійснюється наступним чином:

під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Спосіб оплати" Вам потрібно вибрати «Платіжними картами Visa і MasterCard за допомогою сервісу WayForPay»*. Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів WayForPay, де Вам необхідно буде ввести дані картки і підтвердити оплату. Вам надійде лист з підтвердженням Вашого замовлення і його статусом. Надалі на електронну пошту, яку Ви вказали при оформленні замовлення, Вам прийде лист про зміну статусу Вашого замовлення і номер транспортної накладної при доставці Новою Поштою**.

За допомогою сервісу безпечних платежів WayForPay Ви також можете оплатити покупку через GooglePay та ApplePay, оплату частинами від Monobank чи Приватбанк (на покупки вартістю від 1000 грн)!

3. Шляхом грошового переказу на картку Приватбанку чи Monobank:

Якщо Вам зручніше просто здійснити грошовий переказ на картку Приватбанку чи Monobank, оберіть спосіб оплати «Грошовий переказ на картку Приват чи Monobank». Реквізити карток з’являться відразу після заповнення усіх необхідних полів замовлення над кнопкою «Підтвердження замовлення». Вам надійде лист з підтвердженням Вашого замовлення і його статусом (у цьому ж листі додатково будуть вказані реквізити карток). Надалі на електронну пошту, яку Ви вказали при оформленні замовлення, Вам прийде лист про зміну статусу Вашого замовлення і номер транспортної накладної при доставці Новою Поштою**. 

4. Післяоплатою при отриманні посилок у відділеннях Нової Пошти:

Ми даємо можливість оплатити за товар після його огляду. Одержувач у такому випадку сплачує вартість доставки товару та вартість зворотної доставки коштів (вартість доставки товару до відділення розраховується у розділі «Спосіб доставки» автоматично, а сума зворотної доставки коштів дорівнює оголошеній вартості товару + 2% від цієї вартості + 20 грн). Наприклад, Ви вирішили придбати килимок вартістю 1500 грн. Програма розрахувала вартість доставки до Вашого населеного пункту на рівні 42 грн. Якщо Ви обрали способом оплати післяоплату, то сума яка підлягає сплаті на відділенні буде 1500 + 42 + 30 + 20 = 1592 грн. 

5. Доставка придбаних товарів Новою Поштою буде БЕЗКОШТОВНОЮ, якщо відповідає ОДНОЧАСНО таким вимогам:

- загальна вартість замовлення перевищує 3000 грн.; 

- здійснена 100 % попередня оплата за товар. 

Програма автоматично розрахує вартість доставки «за наш рахунок» для покупок вартістю понад 3000 грн. Післяоплата у такому разі неможлива. Доставка може бути безкоштовною і на менші суми за умови застосування спеціальних купонів.

 

Спосіб оплати і доставки Ви обираєте самостійно при оформленні замовлення.

Зменшити вартість Вашого замовлення можна застосувавши спеціальні купони, подарункові сертифікати чи бонусні бали (дізнайтесь більш детально про Систему знижок та заохочень).

Мінімальна сума замовлення становить 200 грн.

Відправка товарів здійснюється в день замовлення, якщо замовлення надійшло до 15:00, або на наступний день, якщо замовлення надійшло після 15:00. 

При виникненні питань щодо оплати чи доставки, або Ви хочете здійснити оплату іншим способом, звертайтеся за телефоном до наших менеджерів і ми в найближчий час постараємося вирішити і відповісти на всі Ваші запитання.

 

* Оплата можлива тільки картами картами Visa і MasterCard, випущеними на території України.

** Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар у відділенні Нової Пошти, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення замовлення, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі документ, який посвідчує особу (чи встановлений на смартфоні додаток Нової пошти).