breadcrumbs_revolution_theme

Заробляйте просто!

Друзі! Пропонуємо Вам приєднатись до партнерсьої програми.

 

Що таке партнерська програма

Партнерська програма — це легкий спосіб організації вашого пасивного доходу. Для того, щоб брати участь в партнерській програмі Naturehike, не обов'язково здійснювати покупки у нас на сайті. Просто зареєструйтеся в партнерській програмі і залучайте клієнтів.

 

Як залучити клієнта?

Ваш сайт: просто напишіть рекомендацію на канкретний товар зі своїм партнерським посиланням у Вас на сайті (блог, форум тощо). 

E-mail розсилка: розішліть листи своїм друзям, знайомим і клієнтам. Разом з партнерським посиланням Ви можете подарувати їм купон на знижку на наші товари. Можливо, хтось із них якраз зараз шукає туристичне спорядження за хорошими цінами. 

Соціальні мережі та тематичні форуми: розкажіть про нас на своїх особистих сторінках в соціальних мережах і додайте своє партнерське посилання. Якщо Ви відвідуєте тематичні форуми - поділіться партнерським посиланням і купоном на знижку з іншими відвідувачами. 

Сарафанне радіо: якщо Ваші друзі або знайомі шукають туристичне спорядження - порадьте їм наші товари і гарантовано отримайте винагороду за їх покупки.

 

Як дізнатися, що привів клієнта?

У партнерській панелі керування Ви зможете відстежувати залучені замовлення після їх повного виконання та виплати Ваших комісійних. Крім того, після кожного нарахування комісійних Ви отримаєте відповідний інформаційний лист електронною поштою.

 

Як нараховуються гроші?

Стандартний розмір комісійних виплат становить 5% від вартості придбаного товару. Комісійні виплати нараховуються відразу після того, як замовлення набуло статусу "Угода завершена", про що Ви отримаєте відповідний інформаційний лист електронною поштою.

 

Як отримати виплату?

Виплата здійснюється за Вашим запитом. Ви можете запросити виплату комісійних зручним для Вас способом: на платіжну карту, на банківський рахунок чи на Ваш бонусний рахунок на сайті.

 

Зареєструватись у партнерській програмі можна ТУТ.